Skip to main content

SOUKROMÝ KLUB PRO PÁRY A ŽENY


Dámy a pánové, rádi bychom vám oznámili, že večerní párty nyní pořádáme v SOBOTU.

Náš klub je určen párům a samotným ženám. Samotní muži k nám nemohou. Za samotné muže jsou v tomto smyslu považováni i ti, kteří si sice přivedou partnerku, ale jen jako pasivní doprovod. Pro ty, kteří chtějí být našimi členy, jsme vytvořili naše PRAVIDLA která jsou podmínkou členství. Dále jsme se snažili vytvořit prostředí i pro nekuřáky a kuřákům jsme zřídili oddělenou kuřárnu.


Naše akce pořádáme jen v případě, že se závazně přihlásí více párů. Chceme tím zabránit případnému zklamání zejména těch, kteří se k nám vydávají ze vzdálenějších míst. Doporučujeme proto přihlásit se závazně na vybraný termín nejpozději 1 den před konáním akce - Kontakt


Náš klub je soukromého charakteru, to znamená, že nemáme povinnost ani potřebu vzít za člena každého, kdo se přihlásí. Naopak dbáme na to, aby na setkání nebyly přítomny osoby, které by svým zevnějškem či chováním mohly být na obtíž ostatním. Věk našich členů musí být minimálně 18 let.

Děkujeme Vám za pochopení.

Nastávající akce

SW PÁRTY 2+1 V SOBOTU 20.7.


20 čvc 2024
08:00PM - 02:00AM

Dámy a pánové, srdečně Vás zveme na večerní sw párty, která se koná v sobotu 20.7. od 20 hodin.

Párty bude ve složení 2+1, tzn. každý pár si může s sebou přivést další ženu, či samotného muže! Příspěvek na akci je 500,- pro pár, muž patřící k páru platí rovněž 500,-Kč, žena patřící k páru nebo samotná žena má vstup zdarma. Samotní muži, kteří nepřijdou s párem, k nám bohužel nemohou. V ceně příspěvku je malé občerstvení a uvítací drink, zapůjčení osušky.

Těšíme se na Vás!


Created by Simple Web Pages Copyright Swingers Klub Nesytka © 2024   blank