Skip to main content

POPRVÉ ?


Vážení a milí,

Vám, kteří sbíráte odvahu a rozhodujete se k návštěvě našeho klubu, Vám chceme sdělit následujících pár informaci.

Nejdříve ze všeho je nutné, abyste věděli, že Vám zde nehrozí žádné násilí a představa,že se na Vás hned za dveřmi vrhne sexuchtivý dav, nebo že se budete muset účastnit něčeho,čeho nechcete, je zcela mylná.

U nás je to v prvé řadě o zábavě a setkaní lidí, kteří mají společný zájem, tj. v příjemném prostředí zažít vzrušující okamžiky setkáni s lidmi podobných zájmů a tužeb. Není vůbec nutné, abyste se s kýmkoliv kontaktovali, můžete se třeba jen dívat nebo se nechat prostředím inspirovat a být spolu jen sami dva. Prostě chceme říci, že se stane jen to, co budete chtít Vy.

Ale byli bychom rádi, abyste si před návštěvou našeho klubu vzájemně ujasnili, čeho se zúčastnit chcete a čeho ne a vyhnuli se tak třeba zklamání nebo narušení Vašeho vztahu.

Nastávající akce

SW PÁRTY 2+1 V SOBOTU 20.7.


20 čvc 2024
08:00PM - 02:00AM

Dámy a pánové, srdečně Vás zveme na večerní sw párty, která se koná v sobotu 20.7. od 20 hodin.

Párty bude ve složení 2+1, tzn. každý pár si může s sebou přivést další ženu, či samotného muže! Příspěvek na akci je 500,- pro pár, muž patřící k páru platí rovněž 500,-Kč, žena patřící k páru nebo samotná žena má vstup zdarma. Samotní muži, kteří nepřijdou s párem, k nám bohužel nemohou. V ceně příspěvku je malé občerstvení a uvítací drink, zapůjčení osušky.

Těšíme se na Vás!


Created by Simple Web Pages Copyright Swingers Klub Nesytka © 2024   blank