Skip to main content

ČASTÉ DOTAZY


Jak se stát členem klubu ?

Nejprve se prosím seznamte s našimi PRAVIDLY. Potom nám napište nebo zavolejte. Sdělíme Vám další potřebné údaje. Může Vás do klubu přivést i některý z našich členů, který tímto garantuje splnění podmínek členství z Vaší strany.

Jak se stát členem klubu ?

Doporučujeme oblečení, ve kterém se budete cítit sexy. V pozdějších hodinách se předpokládá oděv erotického charakteru. Vezměte si s sebou pro vlastní pohodlí i obuv na přezutí.Je zakázáno užívání drog a povzbuzujících preparátů. Setkání se mohou zúčastnit pouze partneři vyrovnané povahy, u nichž případný kontakt s jinými účastníky nevyvolá projevy žárlivosti, zklamání či agresivity.

Je možná účast samotných mužů či žen ?

Samotní muži do našeho klubu nesmějí. Za samotné muže však také považujeme ty, kteří si sice přivedou partnerku, ale jen jako pasivní doprovod. Rovněž neakceptujeme homosexuální projevy mužů. Samotné ženy jsou v našem klubu vítány.

Co počáteční nedůvěra a ostych ?

Není třeba se ničeho obávat. Pokud se nechcete napoprvé zúčastnit společného dění, nebude Vás nikdo nutit. Můžete se třeba jen dívat nebo kdykoliv odejít.Na pokoje není dovoleno z bezpečnostních důvodů přenášet sklenice či jiné nádoby.

Dodržování zásad bezpečného sexu a ochrany zdraví ?

Základním pravidlem našeho klubu, jehož porušení znamená okamžité zrušení členství, je důsledné dodržování těchto zásad. Nemíníme tím jen používání kondomů, ale i ostatní zásady, jejichž porušení by mohlo způsobit ostatním zdravotní potíže. I z těchto důvodů proto nemáme zájem o nahodilé anonymní návštěvníky.

Je možné v klubu přenocovat ?

Ano. Ubytovací kapacity jsou však omezené, proto je nutné si rezervovat ubytování při přihlašování na akci.

Co fotografování ?

Fotografování je zakázáno, stejně jako pořizování jakýchkoliv jiných obrazových či zvukových záznamů.

Fotografie zde uvedené jsou pouze ilustrační (ovšem z prostředí našeho klubu)


Přejeme Vám prožití mnoha krásných chvil a příjemných zážitků.


PROSTORY KLUBU


Created by Simple Web Pages Copyright Swingers Klub Nesytka © 2024   blank